Cześć. Zgodnie z obietnicą za chwilkę poinformuję o zwycięzcach konkursu. Tym razem chętnych było nieco mniej – być może to skutek tego, że podzieliliśmy nagrodę na 3 i było mniej do wygrania dla jednej osoby (tak było?), może to kwestia tego, że trzeba było zaprojektować aż 3 koszulki. A może po prostu nie wszyscy poczuli klimat? :)

Tak czy inaczej – tak jak wcześniej opisaliśmy, wzięliśmy pod lupę najwyżej ocenione projekty i wybraliśmy zwycięzców. Wybór oczywiście jest subiektywny, ale możemy uchylić rąbka tajemnicy – jak zwykle oprócz samego designu doceniliśmy kreatywność. A kreatywność w tym wypadku to pomysł jak rozegrać fakt, że robimy koszulki dla całej rodziny. Zrobienie jednego nadruku na wszystkich koszulkach jest ok, ale przyznacie, że bardziej kreatywne podejście to takie, gdzie każda koszulka ma swoją „rolę”.

3 miejsce

Tej koszulce
Tym koszulkom brakuje może troszkę jeśli chodzi o design, choć to może bardziej kwestia nienałożenia cieni w pliku PSD. Z doświadczenia wiemy, że koszulki z samym tekstem, nawet gdy jest go dużo, mają duże wzięcie. Tak jest choćby z „Zasadami umawiania się z moją córką” która jest u nas bardzo popularna. A teksty – samo życie! :)

2 miejsce

Trzy sympatyczne postacie chyba zdobyły popularność sądząc po komentarzach. Nam też przypadły do gustu - pytanie brzmi tylko czy dawać możliwość wyboru podpisów? :)
Trzy sympatyczne postacie chyba zdobyły popularność sądząc po komentarzach. Nam też przypadły do gustu – pytanie brzmi tylko czy dawać możliwość wyboru podpisów? :)

1 miejsce

I zwycięzca! Najbardziej SWAG-owe koszulki rodzinne, nie ma to tamto. W takich koszulkach można wyjść z rodzinką na miasto i czuć się niczym gwiazdy. Brawo!
I zwycięzca! Najbardziej SWAG-owe koszulki rodzinne, nie ma to tamto. W takich koszulkach można wyjść z rodzinką na miasto i czuć się niczym gwiazdy. Brawo!

I to tyle jeśli chodzi o nasz konkurs. Jak zwykle czekamy na opinie – co w nich zmienić, co udoskonalić? Dzięki :) Wpisujcie też pomysły na kolejne konkursy.

  • Tagi

  • Instagram

    No images found
  • Przejdź do paska narzędzi