Whoa! To było szybkie! W ciągu zaledwie dwóch dni przesłaliście do nas CZTERDZIEŚCI DZIEWIĘĆ PROJEKTÓW!!! Co więcej, tym razem aż połowa nadaje się do tego, że chcemy je wstawić do sklepu – już, teraz, już! Co oznacza, że do połowy z uczestników jeszcze dziś odezwiemy się z propozycją odkupienia wzoru lub wstawienia go do sklepu na naszych normalnych warunkach współpracy! Serio, jesteście zajebiści!

Ale, ale. Trzeba wybrać szczęśliwca. Niewdzięczna to sprawa, ale sami chcieliście, żeby był tylko jeden z większa nagrodą, a nie trzech.

A więc znowu wzięliśmy pod uwagę najwyżej oceniane projekty i zaczęliśmy o nich gadać. Co ocenialiśmy?

– kreatywność / pomysł

– staranność wykonania

– przekaz

Było trochę dyskusji i burzy pod koszulkami, szczególnie dotyczących tego co jest kreatywnością, a co nie. Nie nam jest dane to oceniać. O ile korzysta się z niezastrzeżonych wzorów, fontów, elementów, to nie ma problemu, remix też może być kreatywny. Ale stawialiśmy oczywiście na autorskie hasła.

Tak więc po burzliwiej naradzie doszliśmy do wniosku, że najlepiej warunki te spełniła koszulka…

<werble>

Krzysztofa Poręby! Czyli „I’ve lost my head because of Christmas„.

poprawione_2

Choć jak mówię – jest tym razem mnóstwo (!) świetnych projektów, które chciałbym widzieć w sklepie! Będę pisał do wybrańców. Dzięki wielkie za udział w konkursie, następny już na początku stycznia.

Jak zwykle – napiszcie proszę w komentarzach jak te konkursy mają wyglądać, co wam się podoba, a co nie, i tak dalej. Chciałbym, aby były jak najlepiej zorganizowane :)

Acha, postaram się, aby wygrane koszulki pojawiły się w sklepie jak najszybciej :)

Wszystkie świąteczne koszulki możesz już zobaczyć w naszym sklepie.

Przejdź do paska narzędzi