Muszę przyznać, że z edycji na edycję jest coraz trudniej – przysyłacie naprawdę fajne wzory. A ja mogę dać tylko jedną nagrodę. Uspokajam od razu tych którzy (za każdym razem) skarżą się na kupowanie lajków – lajki naprawdę są jedynie wskaźnikiem, z najwyżej ocenianych koszulek wybieramy zwycięzcę sami. Zresztą zazwyczaj pod najlepszymi wzorami jest najwięcej lajków, więc wszystko jest git.

Tym razem mieliście zmierzyć się z zestawem koszulek dla pary – w sam raz na Walentynki. Spodobało mi się więcej wzorów niż zmieściło się na podium, więc odezwę się do większej ilości osób w sprawie wstawienia wzorów do sklepu. A tymczasem trzy miejsca – przy czym oczywiście tylko pierwsze dostaje nagrodę. No dobra, na trzecie musiałem wrzucić dwie koszulki :)

Trzecie miejsce – fajny i ciepły rysunek. Cóż więcej dodać, trzeba tylko pilnować, żeby iść po właściwej stronie, coby serduszka nie uleciały w kosmos :)

trzecie miejsce
trzecie miejsce

I jeszcze jedna koszulka na trzecim miejscu – zdobyła chyba najwięcej lajków – ech ci studenci, tak dużo znajomych mają :) Fajna gra słów, ale konkurencji byli chyba jeszcze bardziej pomysłowi i nie pozwolili wspiąć się wyżej na podium :>

trzecie miejsce
trzecie miejsce

Pora na drugie miejsce – fajna, tłusta typografia, świetny pomysł i eleganckie kolory – w sam raz na walentynkowy wieczór. Normalnie pewnie by wygrała, ale tym razem…

drugie miejsce
drugie miejsce

…tym razem nasze serce zdecydowanie zdobyła koszulka z geekowo-popkulturowym wyznaniem miłości. Wspaniałość! „You complete me!” w tak wielu odmianach, w dodatku tak fajnie narysowanych – sweet. Zdecydowany faworyt tego konkursu! Brawo, Felativity!

pierwsze miejsce
pierwsze miejsce

Wiem, że nie mogę zadowolić wszystkich, ale mam nadzieję, że daję wskazówki jak wygrywać – przede wszystkim pomysł, ale także przyłożenie się do wykonania – a w wyniku tego wszystkiego musi powstać coś co przyciąga oko. Wydaje się proste? Do zobaczenia w konkursie już 18 lutego!

 

  • Tagi

  • Instagram

    No images found
  • Przejdź do paska narzędzi