Cześć! Znowu zasypaliście nas projektami koszulek. Tym razem było ich nieco mniej – a niektóre choć śmieszne… hmm. Nie wiem czy Dziadkowie byliby z nich ucieszeni :) I to właśnie te dwie rzeczy braliśmy tym razem pod uwagę – jak zwykle to jak bardzo podobał nam się wzór, oraz to czy dziadkowie chcieliby je nosić.

Do finału weszły jak zwykle trzy koszulki a wybór… znowu był trudny :)

Trzecie miejsce zdobyła propozycja kulinarna. Bo jak Babcia to przecież jedzenie. I to dużo. Bardzo dużo! :) Trzecie miejsce nie jest nagradzane, ale koszulka – jak sądze – pojawi się w sklepie. Pochodzi od Feli, która ma już u nas dużo wzorów!

Trzecie miejsce
Trzecie miejsce

Drugie miejsce to koszulka dla Dziadka. Dziadek jest z fajką (jak przystało) i przeklina z klasą. Pieron to pieron. Może nie tylko na Śląsku :)

Drugie miejsce
Drugie miejsce

I creme de la creme. Pierwsze miejsce. Babcia i znowu jedzenie. Bo cóż innego może robić Babcia? :) No może jeszcze sprawdzać czy gołe plecy nie wystają. Zwycięstwo i tysiąc zł!

Pierwsze miejsce!
Pierwsze miejsce!

Koszulki pojawią się na tyle wcześnie, by zdążyć je zamówić przed Dniem Babci i Dniem Dziadka. Ze zwycięzcą skontaktujemy się jutro :)

Aha, jeszcze jedno. Pojawiają się głosy, że konkurs jest ustawiony, że nie wszystkie prace są dopuszczane. Kurcze, proszę Was, naprawdę nie ma takich sytuacji. Wrzucam WSZYSTKIE maile które dojdą na dobry adres. Tak, tym razem przegapiłem jeden (projekt Heli) bo przyszedł naprawdę wcześnie, ale został dorzucony do galerii i załapał się nawet na podium. Jeden projekt nie został przysłany na mockupie. Inne maile nie doszły – nic z tym nie mogę zrobić :( Sprawdźcie czy wysyłacie na dobry adres oraz na koszulkowo.com a nie np .pl czy .com.pl bo i takie przypadki się zdarzają.

Aha – za niecałe dwa tygodnie kolejny konkurs. Szykujcie się :)

  • Tagi

  • Instagram

    No images found
  • Przejdź do paska narzędzi