Karnawał trwa w najlepsze. Jest dobrze – nie za mroźno. Na tyle chłodno, żeby lekko otrzeźwieć po wyjściu na dwór, na tyle ciepło żeby nie wypieprzyć się na lodzie podczas powrotu do domu. A na imprezie, wiadomo, liczy się wrażenie. Pierwsze. Czasem też drugie. Twarzy nie zmienisz, tańczysz pewnie też się specjalnie nie nauczysz (chyba, że umiesz). Koszulką wrażenie zrobić możesz zawsze.

Nie taką z napisem „CALIFORNIA DEPT. MIAMI 1974 UNIVERSITY” czy innym szitem z sieciówek – mówimy o konkretnym wzorze. Imprezowym. Lub nie tylko imprezowym.

A skoro już imprezujesz – pokaż to światu. A my damy ci koszulkę. Albo chociaż słodki rabacik.

Zasady są dość proste:

1. Masz czas do środy popielcowej (18.02), w której to wszystkie grzeczne dzieci przestają balangować.

2. Wrzucasz na Instagrama lub Twittera swoje zdjęcie w naszej koszulce. Ma być widoczny wzór. Masz być widoczny ty. Samojebka z rąsi może być słaba – sam wzór to i my możemy sfotografować. Ma być widać, że to balanga do cholery. Piękne panie. Szybkie samochody. Czterdziestoletnie whisky. Cygara. Albo po prostu zwykła wóda i tanie wino z meblościanką w tle. Postaraj się.

3. Postaraj się, bo kupony na darmowe koszulki dostanie tylko 10 osób – takich które zrobią najzajebistsze zdjęcia. Wszyscy inni – kupony rabatowe 20%.

4. Pamiętaj, każde zdjęcie MUSI mieć tagi #koszulkowo oraz #kszparty. Nie ma tagów – nie ma nagród.

5. Jak zwykle możemy odmówić komuś przydzielenia kodu. Zazwyczaj wtedy gdy wyczujemy że robi nas w… no właśnie. Nie kombinuj.

Acha. Za chwilkę konkurs na koszulki imprezowe. Będzie dużo nowych wzorów w tym temacie. Dowiadywuj się.

  • Tagi

  • Instagram

    No images found
  • Przejdź do paska narzędzi