Ostatnie miesiące w koszulkowo.com to czas wielu zmian. Rozwój, progres czy jak to inaczej nazwać trwa w najlepsze a nasza kreatywność sięga tam gdzie wzrok nie sięga. Czasem udaje nam się wymyślić coś co spowoduje, że nasze wzory kupicie trochę taniej. Więc jakie promocje i zniżki wymyśliliśmy?

Produkty promocyjne -10%

Od jakiegoś czasu działa specjalna kategoria PROMOCJE. Znajdziecie tam koszulki i bluzy tańsze o 10% od ceny początkowej. Żeby Wam się nie znudziły, Karol zmienia wzory co ok. 2 tygodnie (jak nie zapomni :)).

Expressowe koszulki i bluzy -30%

Specjalna kategoria z gotowymi koszulkami. Wrzucamy tam pojedyncze egzemplarze koszulek i bluz. Są to pełnowartościowe produkty powystawowe – bez uszkodzeń i odbarwień. Po prostu są i sobie czekają… Co więcej, te wzory wysyłamy w ciągu 24 godzin a jeżeli zamówienie złożysz do godziny 12.00 to paczka wyjdzie jeszcze tego samego dnia. Expressy znajdziesz tuuuuuuu.

Kup 2 sztuki, trzecia -30%

Premiujemy większe zakupy. To oczywiste :) Skoro już do nas trafiliście, to fajnie byłoby zrobić trochę większe zakupy. Kupujac 2 koszulki, na trzecią dostajesz automagiczny upust w koszyku (dolicza się od razu) w wysokosci 30%.  Na razie wstrzymaliśmy tę promocję. Wróci wkrótce jak rozwiążemy problem techniczny…

Zestawy tematyczne – 20%

Wiemy (tak, tak, podglądamy i analizujemy), że kupujecie wzory według pewnego klucza. Staramy się odzwierciedlić Wasze zainteresowania łączac koszulki w tańsze zestawy tematyczne. Kupując zestaw składający się z 4 sztuk dostajecie automagicznie rabat w wysokości 20%. Zestawy mamy tutuaj.

Promocje czasowe

Czasami promocje pojawiają się sklepie „z nienacka”. Michał wstaje rano, stwierdza, że zrobi sobie promo i wrzuca baner na sklep. Tak po partyzancku. Nikt nic nie wie… Dobrze jest więc czasem zajrzeć na sklep i sprawdzić co się nowego pojawiło.

Promocje w newsletterach

Pracujemy nad newsletterami. Będą wychodzić (jak to czytasz to już wychodzą) 2 razy w miesiącu. Ponieważ za nowe newslettery odpowiadam ja, to mogę Wam zagwarantować że będą pojawiać się promocje. Może nie na wszystkie wzory ale na poszczególne kategorie, grafików, tematykę… Tak więc zapisz się do newslettera i czekaj… Nie spamuję :)

Promocje w mediach społecznościowych

Michał siedzi na Facebooku,  ja kocham Twittera i ogarniam też inne miejsca mediów społecznościowych. Żeby było ciekawiej pomału pojawiają się tam informacje o krótkich promocjach… których nie znajdziesz w innych miejscach :) Tak więc zapraszam do polubienia i innych takich.

Luki zostawione w sklepie

Baw się razem z nami. W całym sklepie ukryliśmy różne kody i promocje dla dociekliwych. Czytaj opisy, testuj kody powiązane z tematyką wzoru. Coś na pewno znajdziesz – jest tego trochę :)

To są promocje dostępne teraz… widząc tempo rozwoju i naszą kreatywność gwarantuję, że pojawi się coś jeszcze… sooon.

I żeby nie było za dobrze – promocje nie sumują się :)

  • Tagi

  • Instagram

    No images found
  • Przejdź do paska narzędzi