Często pytaliście się nas, kiedy zaczniemy robić kubki. Sprawa wcale nie była tak prosta jak się to może wydawać, choć kubki robią prawie wszyscy.

Jak zwykle musieliśmy przyjrzeć się lepiej tematowi.

  • Po pierwsze wybrać technologię, która pozwoli nam szybko produkować wzór, który zamówicie.
  • Po drugie nadruk ma ładnie wyglądać.
  • Po trzecie chcieliśmy, by nadruk był odporny na zmywanie w zmywarce.

I właśnie to nam się udało. Bardzo dużo kubków, które możecie tanio kupić w sieci, spiera się po kilku – kilkunastu myciach w zmywarce, a te ma coraz więcej osób. Chcieliśmy, by taki kubek przetrwał co najmniej jedną zimę, a czemu nie kilka?

Na razie postawiliśmy na klasyczny wzór. Kubki o bardziej wykręconych designach mogą mieć zwolenników, czy przeciwników, mogą pasować bardziej do kawy, czy herbaty. Klasyk to klasyk – to jak z białym t-shirtem i dżinsami. W przyszłości oczywiście rozszerzymy ilość wariantów.

W związku z kubkami, przebudowaliśmy też nieco kartę produktu, aby było je łatwiej znaleźć. Niektóre wzory są po prostu dostępne zarówno na koszulkach jak i na kubkach. Kubek możecie wybrać na dwa sposoby: albo pod zdjęciem na karcie produktu, albo po prawej stronie, przy wyborze rodzaju.

Wczorajszy ASAP 2015-04-28 16-07-34
Wybór wariantu

Oczywiście nie wszystkie wzory są dostępne na kubkach, ale będzie ich sukcesywnie coraz więcej. A jak w takim razie wyświetlić tylko te wzory, które są dostępne na kubkach? Tradycyjnie PO LEWEJ, filtrując je w widoku konkretnej kategorii, czy też wszystkich produktów:

Filtrowanie rodzajów
Filtrowanie rodzajów

Jeśli chcecie konkretne wzory na kubkach to piszcie, może być w komentarzach pod notką, postaramy się, by się pojawiły.

Smacznego!

 

  • Tagi

  • Instagram

    No images found
  • Przejdź do paska narzędzi