Fajnie, że zaraz przed majówką spięliście się jeszcze i podesłaliście propozycje koszulek. Jak zwykle część bardzo przypadła nam gustu, a nad częścią… trzeba by jeszcze popracować :] Jak zwykle przyjrzeliśmy się koszulkom pod kątem ich popularności na fejsie, dopracowania grafiki oraz pomysłu.

I właśnie z pomysłem mieliśmy zagwozdkę. Część koszulek była dość dowcipna i podchodziła do treningu z dystansem, część wydawała się dość sztywna w przekazie, ale… powiedzmy sobie szczerze. Treningi to zazwyczaj nie wesołe hahaha tylko krew, pot i łzy. No może bez krwi, choć i tak bywa. Dlatego postanowiliśmy, że tym razem wygra podejście poważne. A te wesołe – no cóż. Postaramy się, by też trafiły do sklepu :)

Które wzory przypadły nam do gustu?

w

To faworyt w lajkach idący łeb w łeb ze zwycięzcą i na pewno koszulka, którą założy osoba mająca dystans do siebie i biegania. A to nie jest wcale często spotykane he he he.

wKolejna koszulka do założenia przez osobę już po ćwiczeniach, chociaż… tak sobie myślę, że genialna byłaby na osobie z konkretnym bębnem, która się go nie wstydzi 😀

ww

A tu wręcz przeciwnie – koszulka dla tych, którzy chcą nabrać masy, ale nie mogą. Są takie wypadki – całe liceum i studia tak miałem! A i teraz nie jest łatwo :)

I…. Panie i Panowie…

ZWYCIĘZCA!

1

Tak, tak. Kto sobie tego nie powtarza na siłowni? Kto nie liczy serii? Jeszcze jedna seria. Jeszcze kilka powtórzeń. Tak właśnie. Gratulujemy! :)

P.S. Ale, ale. Jeszcze mały bonus. Chcemy pokazać koszulki, których twórcy podeszli geekowo do tematu. Na pewno znajdą się na nie chętni!

g

Bo przecież biega się łatwo, porawda? :)

g2

A tu wyniki treningu. Tak właśnie!

gI jeszcze jedna o levelowaniu. Bo przecież o to w tym wszystkim chodzi! :)

Dzięki wielkie za udział, będziemy się z Wami kontaktować. Ale to po majówce!

 

  • Tagi

  • Instagram

    No images found
  • Przejdź do paska narzędzi