Siemaneczko! Przypominam, że do niedzieli trwa tydzień FIT, w związku z czym wszystkie wzory związane z ruchem na świeżym (i nieświezym) powietrzu są tańsze o 10%. Jako, że wzorów u nas dostatek, zaczynam nową, świecką tradycję – wybieram totalnie subiektywnie te, które mi się najbardziej podobają i podrzucam je Wam w formie notki. Gotowi? To sru.

***

Nasz zdecydowany faworyt sprzedażowy. Wiadomo – jak biegać to z konkretnego powodu. Ten jest dość konkretny. You never know…

Tragedia. Prawdziwy #firstworldproblem. Wiadomo przecież, że trening bez Endomondo się nie liczy. Ewentualnie Runkeeper. Któraś z miliona apek Nike. COKOLWIEK! Po co trenować, skoro nie można wrzucić trasy na fejsika? 

51783

Książe z bajki na białym rumaku nie przyjedzie. Serio. Serio serio. Get over it. Ale książe z bajkiem jak najbardziej. Jeśli zobaczysz kogoś w tej koszulce to BIERZ SIĘ ZA NIEGO! Albo daj się wziąć. Drugiej szansy nie będzie 😛

42102

Całkiem prosta, ale dobitna przeróbka kultowych słów Monty Pythona wypowiedzianych oczywiście w Żywocie Briana. Ta strona życia jest zdecydowanie warta polecenia :)

33938

Jedna z oficjalnych koszulek projektu Narodowy Spis Biegaczy. Rzeczywiście moda na bieganie rozprzestrzenia się niczym wirus! To już epidemia! :)

36577

Tego wzoru nie trzeba tłumaczyć. Bike hard. Or don’t bike :)

34806

 

 

Kolejna koszulka dla biegaczy. Jeśli nie wiesz co oznaczają te dwa krzyżyki… to koszulka zdecydowanie nie jest dla ciebie :) Albo JESZCZE nie jest dla ciebie.

33880

Podobno hamowanie jest dla frajerów. Hamulcem znaczy się. Hamuje się nogą. Chyba, że ma się ostre koło. Wtedy hamować nie trzeba. W sumie po co hamować?

34888

 

Deszcz to tylko wymówka! Trening trzeba zrobić. Choćbyś miał biec w kaloszach!

36575

 

Rowery powinny być refundowane! Tak twierdzą Loesje, a ja się z nimi w 100% zgadzam. Świat byłby piękniejszy :)

36834

Pisałem już o zombie. Ale są fajniejsze powody do biegania. Choćby takie że można obżerać się bananami. Oh wait, bez biegania też można 😀

49327

A skoro już mowa o bananach… Koszulka, którą można zrozumieć na dwa sposoby. Jedni biegają po to, by bezkarnie jeść pizzę, burgery, chipsy i pić colę. Inni… biegają po to do sklepu. Też dobrze!

51079Świetny projekt, który jest z nami dzięki Zombie T-shirts. Tak to już jest z miastami, że czasem dobrze z nich uciec :)

33962

 

Nie zrozumie tej koszulki ten, kto nie musiał jeść potwornych ilości białka i węgli tylko po to, by zwiększyć biceps choć o centymetr! Takie życie…

sucho

A na koniec zwycięzca naszego konkursu – czasem jeszcze jedna seria, czy jeszcze jedno powtórzenie, to wysiłek straszliwy. Nie ma lekko! NO PAIN, NO GAIN!

51949

I to tyle na ten tydzień. A w przyszłym – impreza! W końcu zaraz juwenalia! Dziwki, koks, firefox i inne używki. Stay tuned!

 

  • Tagi

  • Instagram

    No images found
  • Przejdź do paska narzędzi