Dzień Matki już za 5 dni! Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla Mamy (lub choćby żony, bo wasze dzieci są za małe na samodzielne kupowanie prezentu), to zrób zakupy już teraz! A może jesteś Mamą i sama chcesz kupić sobie prezent, by 26 maja pokazać światu dumnie macierzyństwo?

 

Zrób to! A oto moje subiektywne typy.

1. Hot Mama

4365643657

Nasz zwycięski projekt w kategorii koszulek rodzinnych. Gorąca słowiańska mama! Występuje oczywiście obok męża i dzieciaków, dlatego to koszulki te dostępne są także w zestawie rodzinnym :)

2. LOOK! I am your mother!

3966839669

Koszulka, która w zasadzie ma trzy błędy. Ale jest jednocześnie bezbłędna. Po pierwsze Luke, a nie LOOK. Po drugie father, a nie mother. Po trzecie zaś… ta kwestia nigdy w Gwiezdnych Wojnach nie padła. Ale koszulka służy czemu innemu. Mówi dość jasno i wyraźnie – spójrz na mnie! I słuchaj! Jestem twoją matką!

3. Niewyspani z dzieckiem

3132346343

Jest taki moment w życiu, kiedy niewyspanie związane z imprezami zamieniasz na niewyspanie związane z nocnym karmieniem dziecka. Czy to piersią, czy butelką. Co zrobić? Nie martw się, już niedługo wrócą imprezy. Może warto kupić obie koszulki? 😉

4. I am your mother

3094833932

Kolejna koszulka dla geek mam i wielbicielek gwiezdnych wojen. Wierzę, że takie są! Ba, wiem, że takie są! :)

5. Ciągle zmywam

3792637941

A teraz coś bardziej prozaicznego. Jak to jest, że naczyń jest ciągle za dużo? Ech. Proza życia…

***

Pamiętajcie, że do końca tygodnia wszystkie koszulki dla Mam 10% taniej! A jeśli chcesz, by koszulka dotarła na czas, zamów już dziś! Dzień Matki we wtorek…

 

  • Tagi

  • Instagram

    No images found
  • Przejdź do paska narzędzi