Po wielu miesiącach wytężonych prac możemy pochwalić się kolejną nowością w naszym sklepie – torbą miejską.

Torba robiona jest w Białymstoku. Obserwujemy jej powstawanie od samego początku aż do wersji finalnej w jakiej trafia do klienta. Nadzorujemy wszystkie poszczególne etapy jej produkcji – od splotu bawełny, przez uszycie torby, aż do zrobienia na niej oszałamiającego nadruku. Niesamowitym jest, gdy obserwujesz jak coś powstaje praktycznie z niczego. Dlatego tak bardzo jesteśmy z niej dumni:)

_DSC0824-4

Nasza torba miejska jest wykonana z wysokiej jakości bawełny o splocie panamowym. Wybór bawełny oraz splotu nie był przypadkowy – zależało nam na tym, aby nadruki na torbach były jak najtrwalsze, a sama torba przetrwała z Wami jak najwięcej przygód:)

Zadbaliśmy o każdy najmniejszy szczegół – torba jest pięknie wykończona naprawdę mocnymi szwami. Testuję ją od jakiegoś czasu i radzi sobie doskonale zarówno z tonami książek jak i  tygodniowymi zakupami.  Szczególnie wygodne i praktyczne okazały się wzmacniane rączki o odpowiedniej długości – można swobodnie nosić ją na ramieniu.

Wiemy także, jak bardzo ważne są detale. Zadbaliśmy o nie od strony praktycznej (torba estetycznie się układa, nawet jeśli nie jest wypełniona po brzegi), a także od strony estetycznej (metka z logiem Koszulkowa).

_DSC0821-3

 

Torba jest naprawdę pojemna (szer. 40 cm x wys. 35 cm) – jako typowa torba miejska pomieści wszystko co jest Wam niezbędne plus jeszcze trochę:) Szerokie dno umożliwia łatwiejszą lokalizację przedmiotów zagubionych w odmętach torby bez użycia GPS’a. No i można ją kulturalnie postawić:)

torba2

Fantastyczna jakość torby plus nasze genialne nadruki – czy mogło powstać coś lepszego?
Raczej nie:)

Zresztą, przekonajcie się sami.

 

  • Tagi

  • Instagram

    No images found
  • Przejdź do paska narzędzi