Od jakiegoś czasu informowaliśmy Was o pewnym sekretnym projekcie, nad którym silnie pracowaliśmy. Bardzo zależało nam żeby utrzymać go w tajemnicy, bo jak wiecie, konkurencja nie śpi:)

Marzeniem każdego biznesu internetowego jest sklep stacjonarny. Miejsce, w którym klient będzie mógł dotknąć nasz produkt, namacalnie przekonać się, że mamy najlepszą jakość… Ale często z tym wiąże się wiele problemów. Jakie produkty sprzedawać stacjonarnie? Przecież mamy ponad 2000 wzorów w wielu wariantach i krojach. Jak ograć to organizacyjnie? Trzeba zatrudnić nowych ludzi, którzy będą znali się na technologiach nadruku i będą odróżniali bawełnę od poliestru…

Lubimy wyzwania.

JUŻ OD MAJA – 100m2 powierzchni, ponad dwa tysiące wzorów i aneks kuchenny z kateringiem KFC. 

Co znajdziesz w naszym sklepie?

Przede wszystkim obejrzysz i przymierzysz KAŻDY spośród naszych 2000 wzorów. W wyborze najlepszej koszulki pomoże Ci jeden z 5 doradców znających cały asortyment. Oczywiście odbierzesz również koszulki zamówione przez Internet:) Co więcej, od ręki wydrukujemy Ci dowolny nadruk i nakarmimy (!!!) Cię w trakcie oczekiwania.

Wpadliśmy też na pomysł, aby do dyspozycji klientów była specjalna fotobudka, w której od razu pochwalisz się zakupioną koszulką na FB!

Super, prawda:)?

 

IMG_20160331_124106

IMG_20160331_124411

IMG_20160331_124550

Jak widzicie, zostało nam jeszcze troszkę pracy, ale damy radę!

CDN…

 

———————–

AKTUALIZACJA 04.04.2016

Ten tekst to oczywiście nasz prima aprillisowy żart. Nie będzie stacjonarnego sklepu koszulkowo.com – przynajmniej na razie:)
Jednakże, jest nam niezmiernie miło, że tak miło i z entuzjazmem przyjęliście tę informację. Przyjemnie było pofantazjować, zwłaszcza o cateringu z KFC i fotobudce. Może kiedyś się uda:)
Ale uwaga!
Zdjęcia są prawdziwe! W połowie miesiąca rozpoczynamy przeprowadzkę do nowej hali produkcyjnej, którą na pewno będziemy się jeszcze chwalili. Stay tuned!