Tego w Koszulkowie jeszcze nie było! Prawnicze wzory prosto spod ręki przyszłego prawnika! Sprawdźcie kto kryje się pod „All I Need is LAW”.

Prowadzisz „All I Need is LAW” na Facebooku – rozumiem, że pomysł na fanpage jest związany z Twoim kierunkiem studiów?
Dokładnie tak. Na drugim roku studiów wpadłem na pomysł założenia bloga pod domeną allineedislaw.pl i głównie dlatego powstał fanpejdż. Po rozwiązaniu bloga zdecydowałem się jednak nie usuwać fanpejdża i w jakiś ciekawy sposób go zagospodarować.

Czy prowadzenie „All I Need is LAW” jest absorbujące? Wystarcza Ci jeszcze czasu na naukę?
Ostatnio rozmawiając z dziewczyną „śmiałem się”, że więcej czasu spędzam nad grafikami niż książkami, czy kodeksami, ale tak właśnie jest. Najbardziej absorbujące w prowadzeniu fanpejdża jest tworzenie grafik, gdyż większość z nich powstaje od początku do końca przeze mnie. Ale gdzieś tam w międzyczasie znajdę też czas na naukę 😀

Skąd czerpiesz inspirację w tworzeniu poszczególnych grafik?
Tak naprawdę ze wszystkiego. Dużą dawkę inspiracji podsyłają także sympatycy All I Need is LAW. Jak widać prawo to bardzo inspirujący kierunek, szczególnie kiedy robisz wszystko by się nie uczyć :)

Czy zdarzyło Ci się spotkać już kogoś, kto byłby ubrany w Twój projekt?
Niestety jeszcze nie. Póki co dostaję jedynie snapy i zdjęcia w koszulkach.

Który wzór jest Twoim ulubionym?
Najbardziej lubię wzór, który powstał jako pierwszy, czyli „Orzecznictwo i ustawy nie zastąpią ci zabawy”. Początkowo była to tylko grafika wrzucona na Facebooka i Instagrama. Później kiedy zdecydowałem się na Koszulkowo, wiedziałem że ten wzór musi znaleźć się na t-shirtach.

Czy zdarza Ci się nosić własne wzory? Jeśli tak, to jakie?
Jeśli chodzi o męskie wzory to nie ma póki co dużego wyboru (ale po wakacjach to się zapewne zmieni) bo jest tylko „I LOOK BETTER IN A SUIT” w trzech wersjach. Lubię minimalizm, dlatego z tej trójki moim faworytem jest zdecydowanie koszulka z samym napisem.

Czy po zakończeniu studiów nadal zamierzasz prowadzić „All I Need is LAW”?
Do ukończenia studiów jeszcze trochę czasu, dlatego póki co nie zastanawiam się nad tym tylko robię swoje :)

Jakie masz dalsze plany związane z „All I Need is LAW” i Koszulkowem?
Jeśli chodzi o All I Need is LAW to od roku tli mi się w głowie jeden pomysł, ale brakuje mi czasu i chyba trochę odwagi na jego realizację. Jedyne co sobie założyłem, to żeby tak jak dotychczas większość grafik była mojego autorstwa i żeby podszkolić w ich tworzeniu. Jeśli chodzi o współpracę z Koszulkowo to myślę już nad nowymi wzorami i mam nadzieję, że pod koniec wakacji będą już dostępne na stronie.

———

Wszystkie koszulki All I need is LAW znajdziecie TUTAJ.

  • Tagi

  • Instagram

    No images found
  • Przejdź do paska narzędzi