Wprowadzamy długo wyczekiwane koszulki sportowe!
Testowaliśmy, praliśmy, ćwiczyliśmy, wykręcaliśmy, pociliśmy i prasowaliśmy – wszystko po to żeby wybrać jak najlepszą jakość, krój i produkt, który zadowoli nas i Was w 100%.

Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie koszulek ze 100% oddychającego poliestru. Koszulki są wykonane z tkaniny „Mesh Poliester”. Trójwymiarowa struktura umożliwia dobrą wentylację oraz zapewnia skuteczne odprowadzenie potu, dzięki czemu materiał bardzo szybko schnie. Co więcej, „siateczkowy” układ materiału zapewnia dużą wytrzymałość i odporność na rozerwanie.  Można śmiało prężyć mięśnie na siłowni:)

fb_06_10

Wiadomo, że koszulki sportowe są narażone na częste „moczenie” – odpowiednie pranie (zgodnie z instrukcją, którą klient dostaje przy zakupie) zapewnia zachowanie jakości i kroju koszulki. Waszej koszulce nie grożą przesuwające się szwy, prucie się lub „zmechacenie” materiału. Co więcej koszulka wysycha w ekspresowym tempie:)

damska_sport

Krój koszulki umożliwia duży zakres ruchu. Raglanowe rękawy (czyli rękawy, które sięgają aż do linii dekoltu) sprawiają, że ruch rąk jest nieskrępowany. Zadbaliśmy też o detale –  rękawy i dol koszulki są wykończone podwójnym płaskim szwem, wokół szyi jest wygodna i estetyczna lamówka. Testując koszulki sportowe dużą uwagę przykładaliśmy również do ich długości – te, na które się zdecydowaliśmy, mają wydłużony tył koszulki.

Kolory, na które się zdecydowaliśmy to w przypadku koszulek męskich to biały, niebieski oraz zielony , a w przypadku koszulek damskich – biały, różowy i pomarańczowy. Kolory są neonowe i nasycone, więc zapewniają dobrą widoczność osoby, która ma je na sobie:)

Wprowadzenie koszulek sportowych połączyliśmy z promocją na nadruki związane z szeroko rozumianym stylem FIT. Poniżej kilka przykładowych wzorów:

83081

82961

82840

Wszystkie wzory znajdują się TUTAJ.

Nie możemy się doczekać na Wasze opinie o tych koszulkach! Szczególnie wdzięczni będziemy jeśli pokażecie nam je podczas Waszych treningów. Pamiętajcie o dodawaniu #koszulkowo przy zdjęciach:)

 

Przejdź do paska narzędzi