Mapa podróży to prawdziwa gratka dla fanów podróżowania:)
Nie wiesz co to jest? Już tłumaczę – to plakat z konturem mapy świata. Wszytsko jest tak pięknie skonstruowane, aby jej posiadacz mógł na bieżąco zamalować (lub zaznaczyć) kraje, które już odwiedził. Układ mapy pozwala także na np. dopisywanie notatek, ciekawostek, najfajniejszych wspomień z danego miesca. Można ją także urozmaicić o zdjęcia z danego kraju:)

mapa_1

Alterantywne wykorzystania mapy podróży to stworzenie z niej tzw. mapy marzeń (zaznaczamy kraje, które chcieliśbyśmy w przyszłości odwiedzić). Można ją również użyć do kolekcjonowania np. pocztówek z różnych krajów (można przypinać je do plakatu), można również zaznaczać miejsca, w których mieszkają nasi znajomi/rodzina. W firmach i biurach taka mapa idealnie sprawdzi się do zaznaczania krajów, z których mamy klientów. Zastosowań jest tak naprawdę nieskończenie wiele, ogranicza Was tylko wyobraźnia:)

mapa_2

Mapa jest w formie plakatu w rozmiarze A2+, wydrukowana jest na papierze o gramaturze 240 g/m2. Tak naprawdę wystarczy odrobina taśmy lub specjalnej plasteliny do przyczepienia jej do ściany:) Nikt nie przejdzie obok niej obojętnie:)

Zgodnie z naszym promocyjnym kalendarzem przedadwentowym mapę kupicie dzisiaj w promocyjnej cenie – 45 zł (KLIK). Jest to idealny prezent dla pasjonata podróży!

Przejdź do paska narzędzi