Gala wręczenia Oskarów już na nami! Jak zawsze nie obyło się bez wpadek i trzymania w napięciu:) Hollywood pewnie jeszcze odsypia imprezę, ale my nadal żyjemy tymi emocjami i nie zwalniamy tempa:)

To chyba dobry moment żeby przy okazji przedstawić Wam koszulkowe hity 2016 roku:) Tegoroczne zestawienie pokazało nam, że nasze gusta w 99% pokrywają się z tym co najchętniej wybierają nasi klienci. Bardzo się cieszymy, że wzory, w których zobaczyliśmy potencjał, tak bardzo przypadły Wam do gustu:)

A więc zaczynamy! Oto 7 koszulkowych hitów roku 2016!

Niekwestionowanym ulubieńcem już od wielu miesięcy jest wzór I SPEAK POLISH – SUPERPOWER. Tą grafikę znajdziecie na praktycznie wszystkich wariantach produktowych dostępnych w naszym asortymencie – koszulkach, bluzach, torbach, kubkach, a nawet na plakatach:)

7

Na drugim miejscu wylądował wzór CO SIĘ NIE DA?. Trzeba przyznać, że idealnie trafia w gust męskiej części naszych klientów:) Z wiadomości, które do nas wysyłacie wynika, że ten wzór idealnie sprawdza się na prezent dla prawdziwego faceta!

torba_cosieneida

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć wzoru NAJGORSZY SORT POLAKÓW. Jedni go kochają, inni nienawidzą, ale trzeba przyznać, że jego sprzedaż utrzymuje się na dość stabilnym poziomie:)

NAJGORSZY_SORT_POLAKÓW

Tuż za podium znalazł się wzór MÓW DO MNIE BRZYDKO. Doszły nas słuchy, że jest to ulubiony wzór polonistów i nie jeden nauczyciel pije kawę z takiego kubka:)! „Mów do mnie brzydko” i „Speak polish – superpower” to dwa nasze ulubione wzory, które od lat utrzymują się w czołówce sprzedaży.

kszmug_2

Do zestawienia hitów 2016 pewnym krokiem wszedł ORGINAL GANGSTA. To dowód na to, że nawet nowy wzór może skutecznie podbić Wasze serca i w krótkim czasie wskoczyć do rankingu.

blog_plakat

Kolejny wzór na naszej liście hitów to ZAROBIONY JESTEM.  Mamy również damską wersję tej koszulki, ale męska sprzedaje się zdecydowanie lepiej. Widocznie to panowie są bardziej zapracowani lub… po prostu głośniej o tym mówią:)

ZAROBIONY_JESTEM

Zestawienie zamyka nasz wieloletni hit – DZIWNE U MNIE DZIAŁA. To jeden z pierwszych naszych hitów i bardzo nam miło, że pomimo upływu lat nadal się Wam podoba. Dzięki!

blog_dziwne

 

Przy tworzeniu takich zestawień zawsze zastanawiam się jak będzie wyglądało zestawienie, które będziemy przygotowywać za rok… Czy nasze ulubione koszulki dalej będą Waszymi ulubionymi? Ile nowości wejdzie do zestawienia?
Przekonamy się… już za niecały rok:)