Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy mówią, że to jeden z najważniejszych dni w roku i od niego zależy nie jeden związek lub znajomość…:) Dbając o naszych klientów (w szczególności płci męskiej) postanowiliśmy przygotować poradnik prezentowy, który być może ułatwi Wam decyzję w wyborze prezentu.  Oprócz zwykłego kwiatka warto zdecydować się na coś niestandardowego:)

Sprawdź nasze propozycje:)

bon_100

Ciekawym rozwiązaniem  są bony prezentowe. W naszym asortymenice mamy bony o nominałach 50, 100, 250 lub 500 zł. Kupując bon dostajesz go w wersji drukowanej lub w pdfie na maila – forma dostarczenia zależy od Ciebie. Na bonie znajduje się magiczny kod, który wystarczy wpisać podczas zakupów:)

plakat_mapapolski

Jeżeli kobieta, którą chcesz obdarować jest pasjonatką podróży to bardzo fajnym pomysłem na prezent jest „Mapa Podróży„. Jest to tzw. plakat interaktywny – możesz zaznaczać na nim miejsca, które już odwiedziłeś. W sprzedaży mamy również „Mapę Podróży – Świat” – to już prezent dla podróżników na większą skalę:) Wszytsko jest tak pięknie skonstruowane, aby jej posiadacz mógł na bieżąco zamalować (lub zaznaczyć) kraje, które już odwiedził. Układ mapy pozwala także na np. dopisywanie notatek, ciekawostek, najfajniejszych wspomień z danego miesca. Można ją także urozmaicić o zdjęcia z danego kraju:)

3 (22)

Ostatnio naszym hitem sprzedaży są pasujące do siebie koszulki dla par. Wśród najpopularniejszych wzorów znajdują się KrólKrólowa, JanuszGrażyna, Mój RomeoMoja Julia, SzefowaZastępca i wiele innych. Pasujące koszulki są bardzo fajnym pomysłem na prezent – tym bardziej, że obdarowujesz również siebie:)))

1 (4)

Z okazji Dnia Kobiet stworzyliśmy również kilkanaście typowo „kobiecych” wzorów. Przyznaję, że kategoria „Jestem Kobietą” to moja ulubiona w naszym koszulkowym świecie. Część wzorów jest poważnych, część mocno ironicznych – myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Już jutro będziemy mieli dla Was konkurs związany z tymi wzorami:) Obserwujcie naszego FB!

3 (9)

Do naszego koszulkowego asortymentu dołączyły także poszewki na poduszki! Można je kupić w dwóch opcjach – samą poszewkę lub całą poduszkę (razem z wypełnieniem). Sprawdzcie jakie wzory przygotowaliśmy dla Was na początek – moim zdaniem jest z czego wybierać:)

Dla osób, które mają mniejszy budżet polecamy nasz dział „Wyprzedaż” – znajdziecie tam pojedyncze sztuki koszulek w dużo niższej cenie:)

Mam nadzieję, że miło spędzicie Dzień Kobiet:) Dajcie nam koniecznie znać jeżeli zdecydujecie się na jakiś prezent z naszego asortymentu. Oznaczcie nasz #koszulkowo – dzięki temu nie przegapimy Waszych zdjęć:)

Przejdź do paska narzędzi