Nadszedł długo przez nas wyczekiwany moment!

Wiele miesięcy planowania i ciężkiej pracy, całe tygodnie testowania, dni pełne rozmów i dyskusji, godziny poprawiania błędów, minuty wpatrywania się w ekran, sekundy niepewności… I stało się!

Nowa wersja Koszulkowa ma dzisiaj swoją premierę!

„Aby mierzyć drogę przyszłą, warto wiedzieć skąd się wyszło…” – z dużym sentymentem i pewnym rozbawieniem zerkamy wstecz i obserwujemy drogę, jaką przebyliśmy przez te kilka lat. Nasze początki nie były najłatwiejsze (i najpiękniejsze), ale widząc „stare” Koszulkowo uśmiech nie schodzi nam z twarzy:)

Dawne czasy i …

stary

929

… stare sklepy, które wizualnym hitem nie były, ale to na nich zaczynaliśmy naszą przygodę z Real Time Marketingiem (nie wiedząc jeszcze, że jest na to jakaś nazwa!), personalizowaliśmy pierwsze zamówienia (rysowaliśmy koty zanim stało się to modne ^.0), bawiliśmy się formą i treścią. Tak właśnie wyglądały początki naszej przygody, które dały nam tyle energii i fanu, że doniosło nas aż tutaj:)

Później przyszedł czas na sklep…

glowna

… z którymi spędziliśmy ostatnie 3 lata. Zdecydowanie bardzo dobre 3 lata. Ilość współpracujących z nami Grafików przyprawia nas o zawrót głowy, udało nam się pozyskać niesamowitych Partnerów, ostatnie miesiące to silny rozwój nowych wariantów produktowych (plakaty, poduszki, worki i kilka innych).  Z jednej osoby zajmującej się sklepem – zrobiły się cztery! To na tej wersji sklepu udało nam się osiągnąć rzeczy kiedyś dla nas nieosiągalne – RTM pozwolił nam zanotować rekordowe wyniki sprzedaży, dzienna sprzedaż zaczęła przekraczać dawne miesięczne przychody, udało nam się zakończyć grudzień i okres świąteczny realizując 100% zamówień na czas, mamy stałe grono powracających klientów (<3)…  Ale przecież nie można osiadać na laurach.

Nowy sklep…

bannery_poduszki (1)

1

… postawiliśmy na platformie Magento 2. To najpopularniejszy na świecie system e-commerce, na którym stoją naprawdę gigantyczne sklepy. Chcieliśmy systemu, który bez problemu mogą rozwijać różni zewnętrzni partnerzy – mamy wiele nietypowych mechanizmów, a będziemy mieli ich jeszcze więcej. Dodatkowo dostępnych jest mnóstwo modułów współpracujących z tym systemem. Dziś jesteśmy na zupełnie innym etapie rozwoju niż 3 lata temu, gdy wdrażaliśmy obecny sklep. Mogliśmy pozwolić sobie na przejście przez cały proces tak jak powinno to wyglądać – współpracująca z nami agencja zajmująca się User Experience zbadała sklep, opracowała ścieżki użytkowników i zbudowała na tej podstawie makiety stron. Dopiero na ich kanwie powstał design, w który następne ubraliśmy mechanizm sklepowy.

Podobno dopiero trzeci wybudowany dom jest idealny – to nasza czwarta wersja sklepu, dopracowana w każdym detalu jak żadna inna.

A to dopiero baza pod dalszą rozbudowę, bo plany mamy bardzo ambitne! 🙂

  • Tagi

  • Instagram

    No images found
  • Przejdź do paska narzędzi