Majówka!

Niektórzy będa cieszyć się z wypoczynku około 5 dni, a przy dobrej organizacji czasu i urlopów można zyskać aż 9 dni wolnego! Miejmy nadzieję, że zimę udało się pożegnać na stałe i będziemy mieli słoneczną majówkę. Macie pomysły jak spędzić ten czas? Wyjazd, spotkanie ze znajomymi, aktywność na świeżym powietrzu? Możliwości jest wiele. 

0

Wiecie, że długi majowy weekend to jedno wielkie Święto? No pewnie, Święto Pracy, Święto Flagi etc. – powiecie. Otóż nie! 1 maja to nie tylko święta tradycyjnie przez nas kojarzone, ale też Ogólnopolskie Święto Kaszanki.  Majowy weekend to również okazja by świętować Dzień Grilla (2 maja). Sposób na uczczenie tych świąt jest oczywisty:)

3

To jeszcze nie koniec świątecznego pakietu – wolne dni wieńczy Dzień Słońca (3.05). Prawda, że piękne święto? Dzień ten został ustanowiony głównie w celach edukacyjnych – jego twórcy pragnęli, aby jego obchodzenie skłoniło ludzi do pogłębiania informacji o tej gwieździe oraz jej wpływu na naszą planetę. Kto nie uwielbia słońca i pięknej pogody? 

2 (2)

Skoro ustaliliśmy, że mamy powody do świętowania to nadszedł czas na skompletowanie odpowiedniej garderoby. Możesz zostać Grill Majstrem lub Mistrzem Grilla, no chyba, że wolisz by mówiono do Ciebie po prostu Kierowniku? Sam zdecyduj, które określenie najtrafniej Cię opisuje.

1 (3)
Przygotowaliśmy specjalnie na ten okres promocję na wszystkie wzory grillowe. Prawda, że nowa cena aż zachęca do zakupu tematycznej koszulki a nawet kilku? Zaglądajcie do sklepu i wybierzcie idealny wzór dla siebie.

Teraz już nic Was nie powstrzyma od świętowania w odpowiednim nastroju i… stroju. No chyba, że pogoda ale na nią niestety nie mamy wpływu:)

Udanego wypoczynku!

Przejdź do paska narzędzi