Najprawdopodobniej mogliście już słyszeć o naszych pudełkach. Jesteśmy wierni naszemu projektowi już od lat i tak naprawdę trudno nam już zliczyć ile kartoników wysłaliśmy do naszych klientów.

Każdy e-commerce zastanawia się jak zapakować swój produkt. Jak sprawić żeby opakowanie było na tyle bezpieczne, aby zawartość się nie uszkodziła, bo jednak jego podstawową funkcją jest ochrona i zabezpieczenie zamówionej rzeczy. Większość jednak nie chce żeby była to zwykła folia lub smętny karton, a coś bardziej kreatywnego. Coś co przybliży klienta do naszej firmy, naszej wizji i emocji.
My nasz „złoty środek” znaleźliśmy już kilka lat temu i za każdym razem gdy przychodzi nam do głowy, że może czas coś zmienić – dostajemy od Was zdjęcia lub miłe wiadomości. I tak trwamy w tym uwielbieniu…

blog 2

Zamawianie rzeczy przez Internet to ekscytujący proces. Tak naprawdę nie masz wcześniej okazji „pomacać” produktu, kierujesz się opisem, zdjęciami, opiniami i poniekąd intuicją. Emocje przy otwieraniu zamówienia pojawiają się zawsze – ekscytacja wymieszana z niepewnością i ciekawością to całkiem fajna mieszanka:) Staramy się aby cały proces- od momentu aż paczka trafi w Wasze ręce do momentu założenia koszulki – był przepełniony pozytwnymi odczuciami. Odpowiednie pudełko, w środku kartka naszego projektu z Białegostoku i instrukcją obsługi oraz najważniejsze – zamówione produkty. Cały czas pracujemy nad jakością wykonania oraz dbaniem o każdy najmniejszy szczegół.

blog1

Ciekawe opakowanie to niewątpliwy plus w przypadku zamawiania prezentu – oszczędzasz czas i pieniądze. Zdarzały nam się już prośby od klientów, aby włożyć jakąś specjalną wiadomość lub narysować coś na kartoniku. Zdarzały się również niesamowite niespodzianki wysyłane bezpośrednio do osoby obdarowywanej. Zdarzyła sie również pewna zaręczynowa historia, ale… to już może temat na oddzielny wpis:) Pamiętajcie, że wszystkie nasze zamówienia są pakowane w kartoniki (chyba, że zamawiacie „większe” ilości koszulek – wystarczy wtedy w uwagach do zamówienia wpisać, że potrzebujecie też kartonika).

Wielkimi krokami zbliża się nasz ulubiony czas w roku – grudzień oraz Święta. Świąteczny klimat gra w naszych sercach bardzo mocno, dlatego postanowiliśmy, że w tym okresie pojawi się specjalna odsłona naszego standardowego opakowania – projektem pochwalimy sie już niebawem:)

Mieliście okazję widzieć na żywo nasze kartoniki? Co o nich sądzicie?

  • Tagi

  • Instagram

    No images found
  • Przejdź do paska narzędzi