Nie wszyscy o tym wiedzą, ale posiadmy w naszej ofercie bony podarunkowe:)

Jest to idealne rozwiązanie w przypadku gdy nie jesteś do końca pewnien co kupić danej osobie lub po prostu nie znasz jej gustu. Bon sprawdzi się również w przypadku gdy masz bardzo mało czasu na zakup prezentu – wysyłany jest nawet tego samego dnia*!

 

60

BON PODARUNKOWY 60 ZŁ

Bon jest dostępny w dwóch formach – elektronicznej i standardowej papierowej. W przypadku formy elektronicznej przesyłamy dany bon z kodem na adres e-mail podany w zamówieniu. Jeżeli jednak zdecydujecie się na papierową formę bonu – prześlemy go w kopercie na adres, który został podany w formularzu. Bon jest drukowany na specjalnym, wzmocnionym papierze i ma format A5.

 

100

BON PODARUNKOWY 100 ZŁ

Na każdym bonie znajduje się indywidualnie generowany kod, który po wpisaniu w odpowiednie miejsce w koszyku, sprawia, że od kwoty do zapłaty przy danym zamówieniu jest odejmowana kwota znajdująca się na bonie podarunkowym. Dzięki temu, że kody generowane są indywidualnie, nie ma mowy o pomyłkach, bądź sytuacjach w których kod nie zadziała.

 

250

BON PODARUNKOWY 250 ZŁ

Bon jest ważny przez 12 miesięcy. Osoba, która go od Ciebie otrzyma ma więc czas na zastanowienie się co chciałaby kupić:) W przypadku niewykorzystania bonu w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu – skontaktuj się z nami. Postaramy się coś z tym zrobić:)

 

500

BON PODARUNKOWY 500 ZŁ

 

Mamy nadzieję, że spodobał Wam się pomysł bonów podarunkowych i będziecie z nich korzystać:)!

 

*wersja elektroniczna

  • Tagi

  • Instagram

    No images found
  • Przejdź do paska narzędzi