Zbliża się bardzo ekscytujący czas dla wszystkich fanów piłki nożnej – Mistrzostwa Świata!

Z tej okazji stworzyliśmy dla Was specjalną kategorię z koszulkami piłkarskimi – KLIK. Znajdziecie tam wiele klasyków – najsłynniejsze hasła (np. „Polska biało-czerwoni”), portrety piłkarzy (np. „Messi”, „Neymar”, a także naszą nowość – personalizowane koszulki, o których marzy każdy kibic!

blog małe3

PERSONALIZOWANA KOSZULKA Z SERDUSZKIEM

Jak od dawna wiadomo Polska ma najlepszych kibiców na świecie! Każdy mecz naszej Reprezentacji jest niesamowitym wydarzeniem i prawdziwym świętem. Knajpy i puby pełne kibiców, osiedla wypełnione krzykami dopingu oraz wszechogarniające poczucie jedności i radości – emocje podczas meczu nie są do podrobienia! W czasie Munidalu nawet Ci, którzy na co dzień nie interesują się piłką nożną, stają się kibicami:)

 

blog małe2 (1)

PERSONALIZOWANA KOSZULKA Z ORZEŁKIEM

Postanowiliśmy przygotować coś specjalnego na tę okazję – personalizowaną koszulkę, która zachwyci każdego kibica! Macie dwa modele do wyboru – pierwszy jest z biało-czerownym serduszkiem na piersi, a drugi z orzełkiem. Tył koszulki to miejsce na imię/nazwisko/ksywkęoczywiście wybrany numer (może być to na przykład Twój szczęsliwy numerek).

Mamy nadzieję, że ten projekt przypadnie Wam do gustu i będziecie kibicować Reprezentacji w naszej koszulce!

 

Przejdź do paska narzędzi