Oto hit tej zimy – bluzy z pasującymi nadrukami dla par! Bluzy są lekko ocieplane, mają kaptur i kieszeń z przodu, więc idealnie wpasowują się w panującą aurę i wszechogarniające zimno. Mogą być idealnym Walentynkowym prezentem – obdarowujesz swoją drugą Połówkę oraz siebie:)!

W naszej ofercie już od dłuższego czasu znajduje się kategoria „Wzory dla par”, ale do tej pory dopasowane wzory sprzedawaliśmy tylko na koszulkachkubkach, teraz dołączyły do tego także bluzy. Wiemy, że te wzory cieszą się dużą popularnością wsród zakochanych. Do bestsellerów w tamtym roku trafiły zestawy takie jak: JanuszGrażyna, Chłopak Idealnej DziewczynyDziewczyna Idealnego Chłopaka, KrólKrólowa oraz Player1Player2.

blog_bluzy1Dostępne zestawy (po kliknięciu w nazwę przeniesiemy Was do sklepu):

PLAYER 1 + PLAYER 2

SERCE PUZEL 1 + SERCE PUZEL 2

PIZZA 1 + PIZZA 2

ZAJĘTA + ZAJĘTY

MR MICKI + MRS MICKI

MÓJ ROMEO + MOJA JULIA

JANUSZ + GRAŻYNA

KRÓL + KRÓLOWA

KRÓL SERCE + DAMA SERCE

MĄŻ IDEALNEJ ŻONY + ŻONA IDEALNEGO MĘŻA

MR HEART + MRS HEART

blog_bluzy2

Tylko do końca tygodnia bluzy można kupić z 10% rabatem, a przy zakupie dwóch sztuk dostawa jest darmowa! To idealny moment na zakup walentynkowego prezentu w okazyjnej cenie!

Jeśli zdecydujecie się na zakup – pochwalcie się Waszym zdjęciem w sieci! Oznaczcie nas na zdjęciu i dodajcie #koszulkowo, a dostaniecie od nas dodatkowy rabat na kolejne zakupy!