Zastanawiasz się jaki prezent na Dzień Kobiet sprawić swojej żonie, babci, mamie, przyjaciółce lub siostrze? Oto jesteśmy i przybywamy z pomocą! Nic się nie bój, wśród naszych propozycji znajdziesz coś nawet dla najbardziej oryginalnych osobowości. Wszak wszyscy wiemy, że kobiety to skomplikowane stworzenia. Mimo to nam udało się je rozgryźć. Wieści z pierwszej ręki są takie – koszulka z nadrukiem sprawi, że zaświecą się im oczy z radości (nie mylić z laserowym wzrokiem Supermana). Skąd ta pewność? Ponieważ kobiety uwielbiają ubrania, ciuchów w ich przepełnionych szafach nigdy za wiele. A jeśli dorzucimy do tego wiele mówiący wzór i modny design? Proszę bardzo, tym razem to one będą nosić cię na rękach. Nie ma za co. Sprawdź więc koniecznie, jaki oryginalny prezent na Dzień Kobiet sprawdzi się najlepiej.

Prezent na Dzień Kobiet – dla przyjaciółki, siostry lub dziewczyny

Koszulka z nadrukiem Niby nie ma ideałów – no właśnie, niby nie ma ideałów, a jednak są. I takim ideałem bez wątpienia jest twoja wybranka. Czy to partnerka, siostra, czy przyjaciółka. Każda z nich to ideał w swojej kategorii. Ale uważaj, jeśli zdecydujesz się na kupno kilku egzemplarzy, nie pozwól, by osoby obdarowane znalazły się w jednym pomieszczeniu o tym samym czasie (zaufaj nam, tak będzie lepiej). No, chyba że masz ochotę na wojnę stulecia. Tylko nie mów później, że nie ostrzegaliśmy.

Prezent na Dzień Kobiet dla siostry lub dziewczyny

Koszulka z nadrukiem Królowa korona – nawet jeśli to jedyna korona, jaką możesz podarować, gwarantujemy, że i tak wywoła sporo radości. W końcu niecodziennie otrzymuje się tytuł królowej. Dzięki tej koszulce sprawisz, że obdarowana Pani poczuje się wyjątkowo i uwierzy w swoją moc sprawczą. A, że jest np. królową bałaganu lub niezdecydowania? O tym nie musisz przecież wspominać.

Prezent na Dzień Kobiet dla siostry lub dziewczyny

Koszulka z nadrukiem Winosaur – ta niezwykła fuzja językowa to uhonorowanie najoryginalniejszych osobowości. Każda pani marzy o takiej koszulce, więc możesz być pewny, że sprawdzi się, jako prezent na Dzień Kobiet. Poza tym po winie każdemu plącze się język, a dinozaur to takie trudne słowo. A winosaur? Brzmi świetnie! Tak pradawnie i dostojnie, a jednocześnie nie pozostawia żadnych złudzeń. Oto stoi przed tobą weteranka trunku.

Prezent na Dzień Kobiet dla siostry lub dziewczyny

Pomysł na prezent na Dzień kobiet – coś dla żony

Koszulka z nadrukiem Best wife in galaxy – to zdecydowany must have każdej kobiety, która jest żoną. Nie ograniczaj się do faktu, iż twoja małżonka jest najlepsza na świecie. Rozszerz swoją wdzięczność i miłość o całą galaktykę! Ten T-shirt ci w tym pomoże. Nawet Imperium nie ośmieli się podważyć tego stwierdzenia. Upewnij się tylko, że twoja małżonka nie przeszła na ciemną stronę mocy.

Prezent dla żony

Koszulka z nadrukiem Grażyna – wszyscy wiemy, że Grażyna to nie tylko imię, to przede wszystkim stan umysłu. Bez względu na to, jak nazywa się twoja żona, śmiało możesz podarować jej ten T-shirt. Zwłaszcza jeśli capuczino to jej ulubiony kawowy napój i zawsze znajdzie sprytny sposób na oszczędzenie kilku groszy. Poza tym ta koszulka automatycznie sprawi, że awansujesz na pozycję Janusza. Razem będziecie jak zgodna drużyna – Janusz i Grażyna.

Prezent dla żony

Koszulka z nadrukiem Żona idealnego męża – żona idealna, czy żona idealnego męża? Ta koszulka to prawdziwe, filozoficzne wyzwanie i zagwozdka. Jednak jak udowadnia ten T-shirt, jedno nie wyklucza drugiego. Do tego koszulka świetnie sprawdzi się, jako alarm dla potencjalnych zainteresowanych twoją małżonką, kiedy ciebie akurat nie będzie w pobliżu. Tym oryginalnym prezentem zrobisz też reklamę samemu sobie. Idealne połączenie, prawda?

Prezent dla żony

Prezent na Dzień kobiet – dla mamy

Koszulka z nadrukiem Jej wysokość mama – to T-shirt, który nie pozostawia żadnych wątpliwości. Stanie się on wyrazem twojej miłości i szacunku do kobiety, która zawsze stoi po twojej stronie. Na jej wysokość mamę zawsze mogłeś i możesz liczyć. Nikt tak jak ona nie potrafił przecież przywołać cię do porządku hasłami: „dom to nie hotel”, „wynieś te śmieci”, „nie pyskuj”, „raz założone i do prania?!” czy „nie obchodzą mnie wszyscy”. Tak, to wyrażenia godne prawdziwej królowej, które pamiętasz przecież po dziś dzień. Pokaż mamie, że doceniasz jej trud, włożony twoje wychowanie i zafunduj jej tę koszulkę.

Prezent dla mamy

Koszulka z nadrukiem Kochana mama – dzięki tej koszulce serce twojej mamy na pewno urośnie. Dasz jej jasno do zrozumienia, że jest najwspanialszą osobą na świecie. Ciągle po tobie sprzątała, a kiedy się złościła i na ciebie krzyczała, wypowiadała więcej słów w ciągu minuty, niż niejeden raper? Tak, to z pewnością kochana mama, która mimo twoich wybryków wciąż się ciebie nie wyparła. Doceń to!

Prezent dla mamy

 Jaki prezent na dzień kobiet dla babci?

Koszulka z nadrukiem Królowa babcia – i wszystko stanie się jasne. Twoja babcia doskonale wie, że kompot jest lepszy od coli? Chwali się przed koleżankami, na jakiego przystojnego kawalera wyrosłeś? Pozwala zostawić ziemniaczki, w zamian za zjedzone mięsko? I wciąż uważa, że jesteś głodny? Tak, to prawdziwa królowa życia. Najwyższy czas dać jej do zrozumienia, że doceniasz jej bezkompromisowe rządy. Ten T-shirt ci w tym pomoże.

Prezent dla babci

Koszulka z nadrukiem Babcia stempel – ten T-shirt nie pozostawia miejsca na żadne wątpliwości. Oto stoi przed wami najlepsza babcia na świecie. To nie przesada, to potwierdzony fakt. Dzięki tej koszulce pokażesz babci, jak bardzo ją kochasz i że doceniasz jej troskę o ciebie. W końcu to ona na hasło: „jestem głodny” przemierzy całą galaktykę, by zrobić ci obiad. To definitywnie najwspanialsza kobieta na świecie.

Prezent dla babci

Prezenty na dzień kobiet – kubek lub koszulka z własnym nadrukiem

Prezent na Dzień Kobiet

Szukasz jeszcze bardziej oryginalnego pomysłu na prezent z okazji Dnia Kobiet? Mamy coś ekstra. Teraz możesz stworzyć koszulkę lub kubek emaliowany z własnym nadrukiem. Jeśli zatem chodzi ci po głowie jakieś specjalne, tajne hasło lub ulubiony fragment piosenki Pani, którą chcecie obdarować, świetnie trafiłeś.

Rajstopy i goździki już dawno przeszły do lamusa. Teraz prawdziwym hitem są te indywidualne i praktyczne gadżety, które wyrażają znacznie więcej, niż tysiąc wypowiedzianych słów. Postaw na oryginalny prezent na Dzień Kobiet i sprawdź:

Kubek emaliowany z twoim napisem.

Koszulka z twoim napisem.