Zastanawiasz się, jaki prezent na Walentynki dla chłopaka będzie najlepszy? Dobrze się składa, bo my znamy odpowiedź na to pytanie. Koszulki z nadrukiem to idealny podarunek, który doskonale odda bezkres twojej miłości do partnera. W końcu czy może być coś lepszego niż T-shirt, podkreślający jego wspaniałą osobowość? (i ciało). Do tego nosząc go, będzie mógł stale przypominać sobie, jaką wspaniałą ma dziewczynę. I że w ogóle ją ma. To też świetna zagrywka taktyczna! Ty kontra potencjalne rywalki: 1-0! Otóż to. Nawet kiedy nie odpisze na twoją wiadomość, będziesz miała pewność, że ktoś już usłyszał, od kogo ma tak odjazdową koszulkę. I wszystko stanie się jasne. Koniecznie zatem spójrz, co na Walentynki dla chłopaka sprawdzi się najlepiej!

Jaki prezent na Walentynki dla niego – koszulki

Koszulka Król Korona – pokazuje, że władca może być tylko jeden i jest nim właśnie twój chłopak. Dzięki niej dasz mu to jasno do zrozumienia (niech się chłopak łudzi, a ty w spokoju będziesz robić swoje. W końcu wiemy, kto w związku pociąga za sznurki). Boisz się, że ego twojego partnera urośnie za bardzo? Pomyśl, że dziewczyna króla, to królowa. Tą koszulką zyskacie więc oboje!

Prezent na walentynki dla niego
 

Koszulka Przystojny, mądry, wspaniały, zajęty – to już niemal hymn pochwalny na cześć twojego chłopaka. Bądź niczym najlepsi poeci i podaruj mu ten krótki pean dziękczynny. Do tego niczyjej uwadze nie umknie dopisek „zajęty”. Czy trzeba szukać bardziej wymownego prezentu walentynkowego dla chłopaka? Od teraz już nie będziesz zobligowana do ciągłego komplementowania partnera. Niech wie, to, o czym ty wiesz od początku. Zresztą, niech wszyscy o tym wiedzą, a co! W końcu jest się kim chwalić.

Prezent na walentynki dla niego

Koszulka najlepszy chłopak na świecie – no tak, ty to wiesz, on to również wie. Jednak teraz szansę dowiedzieć się o tym ma całe wasze otoczenie. Ten T-shirt pozbawi złudzeń każdego, kto myślał inaczej. Taką koszulką rozwiejesz także wątpliwości wszelkich sceptyków. Niech twój chłopak wie, że jest najlepszy na świecie i prezentuje ten fakt otwarcie, za pomocą tej właśnie bluzki.

Prezent na walentynki dla niego

Prezent na Walentynki dla chłopaka – koszulki fullprint

Koszulka z nadrukiem fullprint Born to play – czy na pytanie: „Co będziesz robił w Sylwestra?” twój chłopak odpowiada: „Będę grał w grę”? Proszę bardzo, ta koszulka jest właśnie dla niego. Gdyby jednak on sam jeszcze tego nie dostrzegał, warto podrzucić mu ten T-shirt. Daj mu do zrozumienia, że doskonale go znasz i wiesz, w czym sprawdza się najlepiej. Albo co pochłania większość jego uwagi. Jasno wykaż, że totalnie oszalał na punkcie gier. A powinien mieć przecież fioła na punkcie swojej dziewczyny (zawsze to nowy powód do awantury na przyszłość). W końcu, jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony.

Prezent na walentynki dla niego

Koszulka z nadrukiem fullprint Profesjonalny tester piwa – nikt tak jak twój chłopak nie zna się na piwach? Doskonale wie, które marki omijać szerokim łukiem? Nie omija żadnych? Świetnie, tak postępuje tylko prawdziwy tester złotego trunku. W końcu musi wiedzieć, co w trawie piszczy. To prawdziwe poświęcenie godne pochwały i najwyższego odznaczenia. Na przykład tą właśnie koszulką. Niech inni także mają świadomość, jak ważną rolę odgrywa twój partner.

Prezent na walentynki dla niego

Koszulka z nadrukiem fullprint Deadpool Blood – bezpośredni, sarkastyczny, odważny i nietuzinkowy, czy taki jest twój chłopak? A może Deadpool to jego ulubiony komiksowy bohater? No dobra, to może chociaż lubi czerwony kolor? A czarny? Tak czy inaczej, ta koszulka to doskonały prezent na walentynki dla niego, bo ma wszystko, czego można od takiego podarunku wymagać. Jest w kolorze miłości i przywodzi nieco na myśl szaleństwo lub obłęd. W końcu święty Walenty jest patronem nie tylko zakochanych…

Prezent na walentynki dla niego

Większy wybór koszulek z oryginalnymi nadrukami znajdziesz tutaj. Jednak to nie jedyne propozycje, jakie dla ciebie mamy na ten szczególny dzień.

Co na Walentynki dla chłopaka? – jeśli nie koszulka, to kubek!

Właśnie. Jeśli powyższe propozycje nie do końca trafiają w gust twojego chłopaka, mamy coś jeszcze. To emaliowane kubki, które są obecnie bardzo popularne i modne. Jeśli zatem chcesz, by twój partner był na fali, koniecznie spraw mu taki gadżet. Wyrazi nie tylko twoją miłość do niego i zrozumienie dla jego pasji, będzie też praktycznym upominkiem.

Kubek emaliowany Dragon Ball Goku & Vegeta – łezka w oku się zakręci u każdego mężczyzny, który wychował się na tym anime. Dzięki temu kubkowi twój chłopak dołączy do grona potężnych Saiyanów. Każdy napój z niego pity nabierze magicznej mocy i doda energii twojemu partnerowi. Kto wie, może nawet osiągnie poziom SSJ2? Podarunek przypomni też mu o sile przyjaźni, a przede wszystkim o wspaniałej dziewczynie, która podarowała mu ten niezwykły kubek.

Prezent na walentynki dla niego

Kubek emaliowany Audi Love – każdy chłopak w dzieciństwie bawił się w odgadywanie marek samochodów stojących na pobliskim parkingu. Och, twój partner robi to nadal? Do tego po ryku silnika jest w stanie wskazać audi w tłumie? W jego żyłach zamiast krwi płynie olej? Ten kubek jest zdecydowanie dla niego. To świetne połączenie wyrazu miłości twojej, do niego i jego do marki.

Prezent na walentynki dla niego

Kubek emaliowany Jestem Lordem jeżdżę Fordem – ten kubek sprawi, że już nikt nie będzie miał wątpliwości, kto tu cieszy się największą władzą i autorytetem. I jak powinno się go tytułować. A gdyby pojawiło się pytanie, dlaczego, napis skutecznie je rozwieje. To prawdziwa gratka dla każdego fana amerykańskiego koncernu.

Prezent na walentynki dla niego

Więcej oryginalnych kubków znajdziesz tutaj.

Prezent na Walentynki dla chłopaka – zrób to sama

Prezent na walentynki dla niego

Masz własny pomysł na grafikę, którą można umieścić na kubku lub koszulce? Jest jakieś powiedzonko, tajne hasło, które znacie tylko wy? Jedno słowo wywołuje uśmiech na waszej twarzy, a w głowie rodzą się przyjemne skojarzenia? A może jest coś, o czym twój chłopak powinien szczególnie pamiętać, kiedy ciebie nie ma obok? Super, bo możesz stworzyć koszulkę z własnym, niepowtarzalnym napisem dla twojego chłopaka lub kubek. Nie ma tu żadnych ograniczeń. Puść więc wodze fantazji i do dzieła!

Kubek stworzysz tutaj.

Koszulkę stworzysz tutaj.