Pomysł na prezent dla męża pod choinkę

Czas zbliżających się świąt kojarzy się z wieloma przygotowaniami – zakupy, ozdabianie domu, oczekiwanie na wizyty bliskich. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Czujesz się przytłoczona? Masz do załatwienia mnóstwo spraw? A przecież jeszcze prezent na gwiazdkę dla męża! Na szczęście pomysł na podarunek dla drugiej połówki jest bliżej, niż Ci się wydaje.

Święta za pasem. Wkrótce poczujesz ten niepowtarzalny klimat. Światło lampek, zapach choinki, smak pierników, uśmiechy najbliższych… Trudno znaleźć osobę, która nie czekałaby na to z niecierpliwością. Jedyne, co może zakłócić atmosferę oczekiwania na Boże Narodzenie, to stres związany z prezentami. Jeśli nie wiesz, co kupić mężowi pod choinkę, z pomocą przychodzą gadżety, które spodobają się każdemu!

Prezent świąteczny dla świeżo upieczonego małżonka i nie tylko

Jesteście małżeństwem od niedawna? To Wasze pierwsze wspólne święta? Idealnym prezentem będzie taki, który za kilka lat przypomni te niesamowite chwile. Wygodny T-shirt z napisem przyda się zarówno na spotkania rodzinne, na przykład te z teściem, kiedy to zasugeruje mu, jak bardzo doceniana jest jego córka, jak i na spokojne wieczory spędzone właśnie z nią pod kocykiem. Małżonek z dumą będzie oznajmiał wszem i wobec, że są to jego pierwsze święta z kochaną żoną.

Początki jakie są – każdy widzi. A potem… prawda wychodzi na jaw. Pomysł na prezent świąteczny dla męża, który nie wstydzi się swojego specyficznego „ja” to koszulka wskazująca na jego ulubione aktywności.

Pierwsze święta z żoną prezent dla męża pod choinkę

„Born to play” brzmi poważnie. Każdy facet ucieszyłby się z tego, że jego wybranka rozumie jego przeznaczenie. A po grze, czas na totalny relaks!

Born to play

Ten prezent dla męża pod choinkę sprawi, że poczuje się on jak zawodowiec. Dowie się, że jak najbardziej zgadzasz się na profesjonalizm męża w tej dziedzinie. Akceptujesz wieczorne wyjścia, nie masz nic przeciwko kuflowi piwa przy meczu. Brzmi niewiarygodnie? Oto haczyk – nie ma nic za darmo! Są pewne warunki. Piwo jak najbardziej, ale najpierw cieknący zlew i skrzypiące drzwi. Samo się nie naprawi.

Profesjonalny tester piwa

Prezenty na gwiazdkę dla męża idealnego

Ach, ci faceci! Nie dość, że profesjonalni testerzy, to jeszcze majsterkowicze. Jeśli nie wiesz, co kupić mężowi pod choinkę, to może zasugeruj mu, jak potrzebny Ci jest jego talent Boba Budowniczego.

Będzie to dla niego szczególnie miłe, jeśli przechodzi właśnie kryzys wieku – nieważne jakiego. Prezentem na święta dla męża, który przekroczył magiczną granicę trzydziestu lat albo jest od tego o krok, może być koszulka uzewnętrzniająca jego dumę z bycia dojrzałym (nie starym!) mężczyzną

Co się nie da? koszulka

Kran naprawi, drzwi naoliwi, samochód posprząta, a do tego nie zapomni odebrać dzieciaków ze szkoły, poda im obiad i przygotuje do snu? Jeśli tak, to prezentem na gwiazdkę odpowiednim dla niego jest inny model bluzki. Niech każdy się dowie, jaki wspaniały jest Twój facet!

Made in 80 nintendo

Cały dzień aktywności. Nic nie jest wieczne – energia w końcu się kończy, nawet u najsilniejszego mężczyzny.

Tata wielozadaniowy

Uwaga! Koszulka z informacją, że tata jest już zmęczony nie gwarantuje spokoju od krzyków i pytań ze strony dzieci!

Tata bateria

A co kupić mężowi pod choinkę, jeśli koszulki nie mieszczą się w szafie?

Zmęczony mąż i ojciec siada wygodnie w fotelu, trzymając kubek z napisem – kolejny pomysł na to, co kupić mu na gwiazdkę. Łyk ciepłej kawy i można działać dalej!

Caffeine is coming

Uszczypliwe żarciki i zabawne riposty są domeną Twojego męża? W takim razie już wiesz, co kupić mu na święta! Poranna herbata wypita z takiego kubka może sprawić, że sarkazm zostanie pobudzony i wystrzeli z podwójną mocą!

Sarcasm Loading

A skoro już mowa o cechach charakterystycznych, to są też pomysły na prezenty dla mężów, których los obdarzył darem do oszczędzania pieniędzy. Nietrudno znaleźć też podarunek dla kogoś, kto jest w posiadaniu bujnego wąsa. Istnieją również prezenty dla mężczyzn lubiących noszenie koszulek o specyficznym kroju. Jeśli Twój mąż spełnia chociaż jeden z tych warunków, to idealny dla niego będzie taki kubek:

Janusz

Propozycji na prezent dla męża na święta nie brakuje. Powyższe sprawdzą się nie tylko na święta. Gadżet dopasowany do drugiej połówki możesz podarować na każdą okazję, jak i bez żadnej okazji! Sprawdź więcej pomysłów na prezent dla męża!

Sprawdź też inne propozycje prezentowe >