Śmieszne prezenty na mikołajki – nietypowe pomysły na prezent

Mikołajki tuż-tuż! Warto rozejrzeć się więc za prezentami, a wiadomo, że im bardziej nietypowe – tym lepsze. Szczególnie gdy szukamy upominku dla kogoś, kto ma spory dystans do siebie i do całego świata. Wtedy z pomocą przychodzą śmieszne gadżety, dzięki którym każdy dzień staje się jeszcze bardziej radosny.

Są ludzie, których pogoda ducha jest wręcz zaraźliwa, a w repertuarze ich zachowań nie ma spinania się o byle co. Dziś zapraszamy na szybki przegląd śmiesznych prezentów na mikołajki. Ale spokojnie – sprawdzą się też jako upominki pod choinkę.

Co kupić na mikołajki “śmieszkom”?

Zacznijmy od tego, że są rzeczy, które wraz z wiekiem stają się coraz lepsze. Tak właśnie jest z winem. A jeśli już o czymś starym mowa, to tu nie może być skojarzeń bardziej trafnych niż dinozaury. Jeśli więc połączymy ze sobą wino i dinozaura to powstanie… winosaur! Koszulka z takim nadrukiem to oryginalny prezent dla każdego konesera winnych trunków. Na zdrowie!

Śmieszne prezenty na mikołajki

Wiesz co się liczy? Jeśli ktoś wychował się na polskim rapie to odpowiedź może być tylko jedna – szacunek ludzi ulicy. A pamiętacie Ulicę Sezamkową? Tam to dopiero się działo! Dla tych wszystkich, którzy w dzieciństwie z zapartym tchem śledzili popisy Muppetów miłym prezentem będzie tematyczna koszulka. Sylwetki Żółtego Ptaka, Elmo i Ciasteczkowego Potwora okraszone hasłem “Wychowani na ulicy” to sentymentalny powrót do czasów pełnych beztroski. Czy może być lepszy prezent na mikołajki niż taki, który przywołuje miłe wspomnienia?

Ulica sezamkowa - nietypowe prezenty świąteczne

Pamiętacie MacGyvera? Ten gość potrafił wszystko – żadna naprawa nie było dla niego problemem. Jeśli szukacie śmiesznego pomysłu na prezent pod choinkę dla Waszej domowej złotej rączki, to właśnie znaleźliście. Koszulka z wymownym hasłem: “Co się nie da jak się da?” jest tym, co każdy fachowiec powinien mieć w swojej garderobie. Bo przecież nie od dziś wiadomo, że jak coś się rusza, a nie powinno, to pomoże srebrna taśma, zaś w przeciwnym wypadku zadziała słynne WD-40!

Co się nie da? koszulka śmieszne prezenty pod choinkę

Używanie sarkazmu w odpowiedni sposób to niełatwa sztuka. Są jednak osoby, które opanowały ją do perfekcji i to wcale nie oznacza, że są złośliwe! One po prostu w ten sposób komentują rzeczywistość. A że przy tym komuś dogryzą? Trudno, czasami bez ofiar się nie obejdzie. Podaruj takiej osobie koszulkę, która wszystkich ostrzeże przed nadciągającą falą sarkazmu. Prezent zabawny, ale jakże użyteczny!

Sarcasm loading koszulka prezent

Oryginalny prezent – w sam raz na mikołajki i pod choinkę

Najlepsza riposta. Argument zbijający wszystkie inne. Cios ostateczny. “Chyba ty!” i pozamiatane. Kubek z tym napisem to doskonały prezent na mikołajki dla kogoś, kto zawsze musi mieć ostatnie słowo. Wybierz do tego koszulkę, bluzę lub torbę, a skompletujesz oryginalny prezent na gwiazdkę.

Chyba Ty kubek

Ten kubek to na pewno nietypowy prezent świąteczny. Wszak postać, którą przedstawia grafika, niewiele ma wspólnego ze świąteczną atmosferą. Mimo to, będzie to świetny upominek dla fanów filmów grozy i tych wszystkich, którzy lubią ludzi. Nie koniecznie tak, jak Hannibal Lecter.

Hannibal Lecter kubek

Śmieszna torba na gwiazdkę

Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze, a będziesz miał dwa dni wolnego. Znasz kogoś, kto żyje w myśl tej zasady? Mamy coś specjalnie dla niego. Podaruj mu torbę z sympatycznym leniwcem. Taki śmieszny prezent pod choinką znajomego leniucha ma szansę zostać rozpakowany jeszcze dziś!

Jutro torba na prezent

Oto prezent uniwersalny. Torba z uśmiechniętą żółtą buzią i nieśmiertelnym tekstem z hitu T.Love “Jest super” to prezent, który każdy “śmieszek” powinien znaleźć pod swoim świątecznym drzewkiem.

Jest super torba bawełniana na prezent

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii “Śmieszne”, a na pewno znajdziesz oryginalny i śmieszny prezent pod choinkę!

Zobacz również inne najlepsze propozycje prezentowe >>